top of page

Choose your pricing plan

  • Practice Problems Solution Walkthrough

    9.99$
    Every month
     
    • Includes "Jake expects to receive $40,000 at the end of next
  • MBA/Graduate Business Classes (4 hours)

    220$
    Every month
    Valid for 3 months
    • College-Level Classes (4 hours)

      180$
      Every month
      Valid for 3 months
      • High School Classes and AP (4 hours)

        140$
        Every month
        Valid for 3 months
        • 10 Hour SAT Pack

          900$
           
          Valid for 3 months
          • SAT Prep

        Stay Connected with Us

        • Instagram
        • Facebook
        • TikTok
        • Youtube

        © 2024 by Kedemics.

        bottom of page